Series
Ratings
22
The ProducersRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.5- Dating CamRated ★ 3.0
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Secret Crushes Season 2Rated ★ 5.0- Secret Crushes Season 1Rated ★ 5.0
The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 5.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.0
- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 4.0
- Banana Actually Season 1Rated ★ 4.0
- Deux Yeoja Season 1Rated ★ 4.0
- 원피스 4기Rated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Orphan BlackRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0