Series
Ratings
58
Cheer Up, Mr. Kim!Rated ★ 3.5
Six SiblingsRated ★ 4.5
The King's DoctorRated ★ 4.5
GourmetRated ★ 4.0- BossRated ★ 4.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.0
Padam PadamRated ★ 5.0- Precious FamilyRated ★ 4.0
Spring DayRated ★ 4.0- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 4.0
First Wives' ClubRated ★ 4.0
Princess AuroraRated ★ 0.5- Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.0
Dear HeavenRated ★ 3.5- DamoRated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.5
Three BrothersRated ★ 4.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 4.5