Titles you rated
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.0
Delivery ManRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 2.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 3.5
The Theory of EverythingRated ★ 3.5
A Man Called OttoRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 2.5
The IndependentRated ★ 3.0
EncantoRated ★ 3.0
ElvisRated ★ 3.0
In Our PrimeRated ★ 2.5
Top GunRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
BrokerRated ★ 3.0
Where the Crawdads SingRated ★ 3.0
KingmakerRated ★ 3.0
DuneRated ★ 2.5
The FalloutRated ★ 2.5