Titles you rated
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
BurningRated ★ 2.0
The Conjuring: Last RitesRated ★ 4.0
Detective Conan: The Scarlet BulletRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5- NoiseRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Night FishingRated ★ 2.5
CentigradeRated ★ 3.0
Mufasa: The Lion KingRated ★ 4.0
The BoatRated ★ 3.5
Cold SkinRated ★ 3.0
The LedgeRated ★ 2.5
No Way UpRated ★ 1.5
Detective Conan: The Dimensional SniperRated ★ 2.5
HereticRated ★ 4.0
Detective Conan: The Eleventh StrikerRated ★ 3.0