Movies
Ratings
932
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5
Don't BreatheRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 2.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.5
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 4.0
Forbidden DreamRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
HuntRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 2.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 2.0