Titles you rated
SKY CastleRated ★ 3.5
Physical: 100 Season 2Rated ★ 2.0- Physical: AsiaRated ★ 3.0
Friendly RivalryRated ★ 3.0
As You Stood ByRated ★ 1.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 2.5
Romantics AnonymousRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 3.5
RevenantRated ★ 3.0
The Pitt Season 1Rated ★ 4.0
The Confidence Man JP SpecialRated ★ 3.0
The Confidence Man JPRated ★ 3.0
The Confidence Man KRRated ★ 2.0
Babanba Banban VampireRated ★ 2.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 2.5
Migi & DaliRated ★ 2.5