Movies
Ratings
33
WonderRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 5.0
The Sisterhood of the Traveling PantsRated ★ 5.0
Rough NightRated ★ 5.0
The Rocky Horror Picture ShowRated ★ 5.0
The GiverRated ★ 5.0
HairsprayRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
Final Destination 3Rated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 4.5
The Devil's GameRated ★ 3.5
Saw 3DRated ★ 0.5