Titles you rated
Collateral BeautyRated ★ 3.0
Dead Snow 2: Red vs. DeadRated ★ 3.5
Good Luck ChuckRated ★ 1.5
Slaughterhouse RulezRated ★ 2.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Mirror MirrorRated ★ 2.0
Set It UpRated ★ 2.5
The Equalizer 2Rated ★ 2.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Death WishRated ★ 3.0
Feng ShuiRated ★ 3.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
The VillagersRated ★ 2.5
You Were Never Really HereRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.0
VenomRated ★ 3.0
First ManRated ★ 4.5