Titles you rated
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
Jail BreakersRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
Man on the EdgeRated ★ 2.5
Men in Black IIRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
xXxRated ★ 3.0- WishRated ★ 5.0
- D-WarRated ★ 2.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
Shaun of the DeadRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
L: Change the WorldRated ★ 3.0