Movies
Ratings
1353
The SubstanceRated ★ 3.5
UnlockedRated ★ 3.5
MartyrsRated ★ 0.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.5
The ClosetRated ★ 2.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
Sing 2Rated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 3.5
HuntRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.5
Strange WorldRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 2.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
The Invisible GuestRated ★ 3.5
NopeRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.5
NobodyRated ★ 3.0
MinariRated ★ 3.0