Titles you rated
Big Little LiesRated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 5.0- SoulmateRated ★ 3.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 2Rated ★ 4.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 4.5
Golden TimeRated ★ 5.0- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 3.0
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 3.0
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 1.5
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 4.0
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 4.0
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 1.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 4.0
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5