Titles you rated
HelplessRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
SplitRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 1.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 2.0
The Family ManRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5- PilotRated ★ 3.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
JokerRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 3.0