Titles you rated
DelicacyRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
August RushRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
The Scent of LoveRated ★ 4.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0
The ChorusRated ★ 4.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 4.5
Late AutumnRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 3.0
Castle in the SkyRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.5
SaltRated ★ 4.0