Movies
Ratings
34
Love 911Rated ★ 5.0
C'est Si BonRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
OnceRated ★ 5.0
Beastie BoysRated ★ 2.0
Fists of LegendRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 4.0
Closer to HeavenRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
You Are My SunshineRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
Be With YouRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 5.0