Movies
Ratings
30
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
Music and LyricsRated ★ 4.5
The Devil's GameRated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
Ocean's ElevenRated ★ 4.5
Hide and SeekRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Kick the MoonRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
300Rated ★ 3.0
Casino RoyaleRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5