Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
HarbinRated ★ 2.5
A Normal FamilyRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 2.5
WonkaRated ★ 3.5
Dumb MoneyRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
A Single RiderRated ★ 2.5
DunkirkRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0