Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 2.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 2.0
Better Call SaulRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 1.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
ClickbaitRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5