Titles you rated
No EscapeRated ★ 0.5
The Hateful EightRated ★ 5.0
Layer CakeRated ★ 2.0
Infernal Affairs IIIRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
Infernal Affairs IIRated ★ 5.0
Lone SurvivorRated ★ 1.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
Donnie BrascoRated ★ 4.5
UnbreakableRated ★ 5.0
The AviatorRated ★ 5.0
SnatchRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 2.5
Miss GrannyRated ★ 3.5
Old PartnerRated ★ 1.5
Good Morning, VietnamRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
DownfallRated ★ 3.0
FuryRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 5.0