Series
Ratings
15
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 5.0- Doctor WhoRated ★ 0.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 3.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
Orphan BlackRated ★ 2.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Orphan BlackRated ★ 1.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 0.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 0.5
Solitary GourmetRated ★ 4.5