Movies
Ratings
149
The Social DilemmaRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.0
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.0
SullyRated ★ 4.0
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
YMCA Baseball TeamRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.0
Nobody KnowsRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
The Lego MovieRated ★ 3.0
Kamome DinerRated ★ 3.0
OnceRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
I WishRated ★ 4.0