Titles you rated
CocoRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.5
WatchmenRated ★ 1.5
The FortressRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.5
The Nanny DiariesRated ★ 1.0
Jack ReacherRated ★ 2.0
Transporter 2Rated ★ 2.0
A Melody to RememberRated ★ 1.0
Personal ShopperRated ★ 2.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5
A Man and a WomanRated ★ 2.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
Despicable Me 2Rated ★ 2.0
DemolitionRated ★ 2.0
Men in Black IIRated ★ 3.0