Movies
Ratings
124
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.0
CarolRated ★ 4.0
LolitaRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
Love, RosieRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 2.5
577 ProjectRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 3.5
Penguins of MadagascarRated ★ 3.0
PixelsRated ★ 2.5
A Hard DayRated ★ 3.5
Tabloid TruthRated ★ 3.0
ActressesRated ★ 3.5