Titles you rated
GoblinRated ★ 4.5
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 5.0
PSYCHO-PASSRated ★ 5.0
PSYCHO-PASSRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Ugly BettyRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0