Movies
Ratings
87
8 MileRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.5
GloveRated ★ 3.5
The WhistleblowerRated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Feng ShuiRated ★ 4.0
The Last EmperorRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
All for LoveRated ★ 4.0
The Perfect World of KaiRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 4.0
VolcanoRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.0