Series
Ratings
13
Golden TimeRated ★ 4.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 3.5
Heart Signal Season 3Rated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 5.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
Songgot: The PiercerRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0