Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
FlightplanRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The FortressRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
BeauRated ★ 3.5
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.0
Dead RingersRated ★ 3.0
By the StreamRated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 3.0
Under the SkinRated ★ 3.5
Before the Devil Knows You're DeadRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 4.0
LooperRated ★ 3.5
DownsizingRated ★ 3.5
CobwebRated ★ 3.5
Tokyo!Rated ★ 3.5