Movies
Ratings
116
ParasiteRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
The NegotiationRated ★ 1.5
AshfallRated ★ 3.0
NoahRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 2.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 3.5
SnowdenRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.5