Series
Ratings
12
Long VacationRated ★ 4.5
Nagi's Long VacationRated ★ 5.0
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 3.0- Eyes of DawnRated ★ 5.0
The Rose of VersaillesRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0- I'm HomeRated ★ 4.0
- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.5
Anne of Green GablesRated ★ 5.0- Chibi Maruko-chan Season 3Rated ★ 4.0