Titles you rated
NEW OLD BOYRated ★ 4.0
As You Stood ByRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.5
Nobody KnowsRated ★ 4.5
TriggerRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Nine PuzzleRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
KarmaRated ★ 3.5
UnicornRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Tower of GodRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0