Movies
Ratings
152
Dumb and DumberRated ★ 0.5
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 1.5
I Give My First Love to YouRated ★ 1.5
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 2.0
Summer Days With CooRated ★ 1.5
Cool RunningsRated ★ 3.5
The Spy: Undercover OperationRated ★ 1.5
HindsightRated ★ 1.0
CarsRated ★ 1.0
My WayRated ★ 2.0
Death BellRated ★ 0.5
Battlefield HeroesRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 1.5
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
Lump of SugarRated ★ 1.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.5
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 1.5
Beauty and the BeastRated ★ 1.5
Bee MovieRated ★ 2.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0