Movies
Ratings
542
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
TraffickersRated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 2.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Big MatchRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The WhistleblowerRated ★ 3.5
Slow VideoRated ★ 2.0
My Love, My BrideRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
Boomerang FamilyRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.0
LucyRated ★ 4.0