Series
Ratings
858
Bloodhounds Season 2Rated ★ 3.0
Bloodhounds Season 1Rated ★ 2.5
HomelandRated ★ 3.5
HomelandRated ★ 3.0- K-foodie meets J-foodie Season 5Rated ★ 2.0
Homeland Season 1Rated ★ 4.5- 공양간의 셰프들Rated ★ 2.5
Goodbye EarthRated ★ 1.5
DarkRated ★ 3.0
DarkRated ★ 5.0
DarkRated ★ 4.5- Ms. Undercover BossRated ★ 2.5
Boyfriend on DemandRated ★ 2.0
The WitchRated ★ 2.5
VillainsRated ★ 2.0- No Next LifeRated ★ 2.5
Heroes Next DoorRated ★ 3.0
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5