Movies
Ratings
1076
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Men in Black InternationalRated ★ 2.5
PeninsulaRated ★ 3.0
Troll FactoryRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
High & Low The WorstRated ★ 3.5
Harry Potter 20th Anniversary: Return to HogwartsRated ★ 4.0
Alien: Covenant - Prologue: Last SupperRated ★ 3.0
Escape Room: Tournament of ChampionsRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0- SawRated ★ 3.5
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
The Old GuardRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 3.0