Movies
Ratings
18
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
Miss Saigon: 25th AnniversaryRated ★ 5.0
LucyRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
Despicable MeRated ★ 4.5- The Forbidden Legend: Sex & ChopsticksRated ★ 4.5
Terminator GenisysRated ★ 5.0
Thread of LiesRated ★ 5.0
Me Before YouRated ★ 4.5
Man of SteelRated ★ 1.0
The AttorneyRated ★ 0.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 1.0
Train to BusanRated ★ 0.5
VeteranRated ★ 0.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 0.5
The Jungle BookRated ★ 0.5
The WailingRated ★ 0.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0