Movies
Ratings
484
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 1.0
AshfallRated ★ 1.0
MoonlightRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 3.5
Moonlit WinterRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 3.0
Searching for Sugar ManRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Us and ThemRated ★ 2.5
ColetteRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
Green BookRated ★ 4.0