Titles you rated
Summer WarsRated ★ 3.0
SplitRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
WonderRated ★ 5.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 4.5
VenomRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.5
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0