Movies
Ratings
56
WALL-ERated ★ 4.0
BraveRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
CanolaRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 2.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
PunchRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 3.5
Before MidnightRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0