Titles you rated
JokerRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 3.0
ExitRated ★ 2.5
UpgradeRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.5
The VillainessRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 2.5
LoganRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
Jo Pil-ho: The Dawning RageRated ★ 1.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 3.5