Titles you rated
Resident Evil: RetributionRated ★ 2.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
Ghost HouseRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 5.0
LucyRated ★ 0.5
The Mummy ReturnsRated ★ 5.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 5.0
Puss in BootsRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 5.0
A Frozen FlowerRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 5.0
Marrying the Mafia IIRated ★ 5.0