Titles you rated
SKY CastleRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 4.5
Let's Walk TogetherRated ★ 4.0
OzarkRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
It's Not That I Can't Get Married, I Just Don't Do ItRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
72 Seconds Season 2Rated ★ 4.0- 72 Seconds Season 1Rated ★ 4.0
- Take Me to Love & MealRated ★ 3.5
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 4.0
3%Rated ★ 3.5
The OARated ★ 4.0
LovesickRated ★ 3.0
ChuckRated ★ 4.0
OutlanderRated ★ 4.0- SelfieRated ★ 3.5