Titles you rated
It's a Boy Girl ThingRated ★ 4.5
AquamarineRated ★ 3.0
StreetDance 2Rated ★ 5.0
Kick-Ass 2Rated ★ 4.0
Girl by GirlRated ★ 3.0
No ReservationsRated ★ 4.5
CJ7Rated ★ 3.0
Bride WarsRated ★ 3.0
The Lovely BonesRated ★ 3.5
MiseryRated ★ 4.0
Spy KidsRated ★ 3.0
Miss CongenialityRated ★ 5.0
ColombianaRated ★ 5.0
Wild ChildRated ★ 3.5
Julie & JuliaRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0