Titles you rated
FluRated ★ 2.5
A Company ManRated ★ 3.0
Love On-AirRated ★ 3.5
ShooterRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 3.5
Monster HouseRated ★ 4.5
RedRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
My Boss, My HeroRated ★ 3.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.5
Hoodwinked!Rated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 3.5