Movies
Ratings
298
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.5
About a BoyRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Spirits' HomecomingRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 4.0
Lights OutRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
Heart is...Rated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 3.0
HerRated ★ 3.5
28 Days LaterRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 2.5