Movies
Ratings
407
Christmas in AugustRated ★ 4.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.5
Hello, SchoolgirlRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Petty RomanceRated ★ 2.0
Love ForecastRated ★ 3.0
Like for LikesRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.0
The Theory of EverythingRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 2.5
Our TimesRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5