Titles you rated
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 3.5
Battle RoyaleRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 3.5
Rush HourRated ★ 3.5
Guns & TalksRated ★ 3.0