Movies
Ratings
101
Eight BelowRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
Venus TalkRated ★ 4.5
Steal My HeartRated ★ 4.0
Olympus Has FallenRated ★ 4.0
Spy GameRated ★ 3.0
Tough as IronRated ★ 3.5
Happy Feet TwoRated ★ 3.5
Happiness for SaleRated ★ 3.0- PapaRated ★ 3.5
Marriage BlueRated ★ 4.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 2.5
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 3.0
R2B: Return to BaseRated ★ 3.0
Heart Is 2Rated ★ 3.5
Killer ToonRated ★ 2.5
ObsessedRated ★ 2.0
Hot Young BloodsRated ★ 4.5
White House DownRated ★ 4.0