Titles you rated
Bring Me HomeRated ★ 2.5
Crazy RomanceRated ★ 2.5
Tune in for LoveRated ★ 4.0
Us and ThemRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
Oh, Ramona!Rated ★ 2.5
Sierra Burgess Is a LoserRated ★ 2.0
Red Shoes And The Seven DwarfsRated ★ 2.5
MetamorphosisRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
Men in Black InternationalRated ★ 2.5
Pokemon Detective PikachuRated ★ 2.5
BrightburnRated ★ 2.0
HellboyRated ★ 2.5
RocketmanRated ★ 3.0
The Darkest MindsRated ★ 2.5
Office UprisingRated ★ 1.5
Shazam!Rated ★ 4.0
Life of the PartyRated ★ 2.0