Titles you rated
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
BlindRated ★ 3.5