Movies
Ratings
636
The Hateful EightRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.5
AnnihilationRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
BurningRated ★ 3.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 4.0
1917Rated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Jojo RabbitRated ★ 5.0
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 2.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
AshfallRated ★ 3.0
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 2.5
JokerRated ★ 4.5
Ad AstraRated ★ 3.0