Movies
Ratings
145
The Berlin FileRated ★ 3.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.0
50 First DatesRated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.0
P.S. I Love YouRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5
The Devil's AdvocateRated ★ 4.5
ConstantineRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
21Rated ★ 3.5
The Fifth ElementRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 5.0